Parę słów o nas. Na co dzień  mieszkamy w wielkim mieście z czwórką córek. Kocurzonka jest naszym miejscem gdzie „łapiemy dystans i ładujemy akumulatory”. To piękne miejsce cały czas odkrywa przed nami swoje uroki. Pomimo, że wynajmujemy apartamenty dopiero od dwóch lat zyskaliśmy grupę gości, którzy zauroczeni niezwykłymi widokami i komfortem mieszkania,wracają do nas kolejny raz. Niektórzy nasi goście podzielili się swoimi odczuciami.

 1. Dzisiaj w supermarketach czynna istnieje zauwazalna ilosc towarów zdalnie sterowanych. Wsród najwiekszych sposród nich o wymienic roboty, samochody, samoloty i lodzie. Czym ? oprócz stanu oraz warsztatu zycia ? róznia sie do siebie wspomniane modele? Róznica pomiedzy niektórymi modelami wychodzi z zaawansowania technologicznego oraz zawartosci skladników.

  http://edzieciecy.pl/

 2. Właśnie dokonaliśmy z żoną rezerwacji na tygodniowy pobyt podczas ferii zimowych. Byliśmy w Kocurzonce przed dwoma laty zimą wraz z dziećmi i teściami. Bardzo nam się podobał apartament i okolica. Odosobnie miejsca sprawia, że jest tam cicho, a dzieci można wypuścić same na dwór bez obaw, że się zgubi? czy wpadną pod samochód. Mili i pomocni właściciele!

 3. To miejsce jest wyjątkowe tak jak wyjątkowo przemili są jego gospodarze. Cicho, przytulnie, komfortowo… i rodzinnie!

 4. Niesamowicie urokliwe miejsce! Polecamy miłośnikom ciszy i pięknych, prawdziwie górskich widoków:)
  My niedługo będziemy „ładować akumulatory” kolejny (który to już sama nie wiem) raz. Nie możemy się już doczekać 🙂

 5. Cudowne miejsce na oderwanie się od hałasu i zgiełku. Przepiękne widoki, przytulne apartamenty..chce się wracać

 6. Najkrócej rzecz ujmując; raj na ziemi…
  Przy każdorazowym opuszczaniu Kocurzonki marzę o powrocie do niej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Copyright © 2017 Kocurzonka chata w górach, All Rights Reserved. Powered by WordPress